Cejrowski nie wytrzymał! Ostro skomentował zakaz Marszu Niepodległości

5
Wojciech Cejrowski Tęczowy Piątek LGBT
Magdalena Derucka

Magdalena Derucka

Redaktor naczelna otopress.pl
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach.

Napisz do autorki: [email protected]
Magdalena Derucka

Decyzja Hanny Gronkiewicz-Walt o zakazie organizacji Marszu Niepodległości wywołała ogromne kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, m,in. ze strony publicystów, polityków i dziennikarzy. Wojciech Cejrowski ostro skomentował całą sytuację, nie szczędząc pod adresem prezydent Warszawy mocnych słów.

W środę 7 listopada Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości, o czym poinformowała na specjalnej konferencji prasowej. Zgromadzenie miało odbyć się 11 listopada w Warszawie. Wojciech Cejrowski ostro skomentował postępowanie HGW.

Prezydent Warszawy swoją decyzję motywowała względami bezpieczeństwa. Dodała również, że w Marszu co roku uczestniczą osoby, które wznoszą skandaliczne hasła i powołują się na niebezpieczną ideologię.

CZYTAJ TAKŻE:
Policja nokautuje Hannę Gronkiewicz-Waltz ws. Marszu Niepodległości. Mocne oświadczenie

„Uważam z całą odpowiedzialnością, że nie tak powinno wyglądać świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości” – powiedziała prezydent stolicy. „Skonsultowałam tą decyzję z prezydentem-elektem Rafałem Trzaskowskim” – dodała.

Wojciech Cejrowski ostro skomentował zakaz Marszu Niepodległości

Decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz wywołała ogromne kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, i to z różnych opcji politycznych. Większość osób zarzuca Hannie Gronkiewicz-Waltz brak poszanowania dla wolności zgromadzeń i łamanie praw obywatelskich.

Decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz w ostro skomentował Wojciech Cejrowski. Znany podróżnik zamieścił na Twitterze krótki komentarz w tej sprawie.

„Idę na Marsz Niepodległości. Zabraniali nam świętować 11.11 za komuny, a my maszerowaliśmy. Zabraniają znowu? MASZERUJMY. To nie jest ich święto. To nie są ich ulice. Gdy FAŁSZYWA WŁADZA judzi, prowokuje i represjonuje, wówczas mobilizuje PRAWDZIWYCH LUDZI do walki o wolność” – napisał Cejrowski.

Jego wpis zyskał uznanie wielu twitterowiczów.

5 KOMENTARZE

  1. Nie można napisać kilku zdań, tylko trzeba głęboko szukać wypowiedzi Pana Cejrowskiego gdzieś na setny wierszu. A po drodze to samo napisane że 3 razy.

  2. Cejrowski Blaznie masz racje pojda i beda walczyc. Najpierw z 1 brygada smietnikow a pozniej z 2 batalionem przystankow autobusowych. Nikt nie broni swietowac normalnym ludziom ale to wlasnie wtedy wychodzi wiekszosc dzikusow i mamy co mamy. To samo jest co roku. Chcialbym zobaczyc Twoja mine w poniedzialek pro-prawicowy pop….. 😉

  3. Polacy obudźcie się wreszcie i pały do garści weźcie, rozpędźmy tę PO-st komuszą zgraje która Polakom spokojnie żyć nie daję. Obudź się POLSKI NARODZIE ZŁĄCZMY SIĘ W JEDNOŚCI I ZGODZIE, W JEDNOŚCI MĄDROŚĆ I SIŁA, BY POLSKA PRAWDZIWĄ OJCZYZNĄ NAM BYŁA !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here